Tesettürlü Kadınlara Özel Masaj İstanbul

İsveç masajı – en yaygın masaj türü, kasları gevşetmek için uzun vuruşlar ve hafif basınç kullanır. Derin doku masajı – belirli kas gerginliği alanlarını hedeflemek için kullanılan daha yoğun bir masaj şekli Bir çok masaj çeşitleri olarak kadınlara ve çiftlere özel masajı hizmeti vermekteyim masör emre çalı ile profesyonel masaj deneyimini Tesettürlü Kadınlara Özel Masaj hizmetimizden yararlanmak için randevu alabilirsiniz.

İsveç masajı aslında “geleneksel” masaj olarak bilinir. Daha önce masaj yaptırdıysanız, benzer bir şey yaşama ihtimaliniz yüksektir.

Geleneksel bir masaj terapisti, kas gerginliğini gevşetmek ve kan dolaşımını artırmak için genellikle yoğurma, okşama ve sürtünme uygular. Terapist, el vuruşlarını ve hareketlerini kolaylaştırmak için masaj yağı kullanır. Başlamadan önce, sağlığınız ve yaşam tarzınız hakkında ve kaçınılması gereken belirli zorlu noktalarınız veya alanlarınız olup olmadığı hakkında bir danışma beklemelisiniz. Bu masaj masaj masasında yapılır ve genellikle 35-60 dakika sürer.

Yukarıda listelenen uygulamalar öne çıkan uygulamalardır, ancak hiçbir şekilde masaj terapisinin tüm biçimlerini kapsamazlar. Lenf drenajından, yuvarlanmaya kadar, ihtiyaçlarınızı karşılamak için güneş altında pek çok masaj terapisi bulacaksınız.

    Hemen Sizi Arayalım